Parafia

Opublikowano 1 listopada 2015 | Autor: Zespół eCzyżkówko

0

Ogłoszenia parafialne związane z uroczystościami Wszystkich Świętych

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

W przyszłą niedzielę, 1 listopada, przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Mszą św. na cmentarzu parafialnym o godz. 12.00, po niej procesja z modlitwą za zmarłych. W związku z tym nie będzie Mszy św. o godz. 12 w kościele. Przy wejściu na cmentarz, tego dnia, klerycy Bydgoskiego Seminarium Duchownego będą zbierali ofiary do puszek na utrzymanie seminarium. Pod chórem można zabrać karteczki na wypominki za zmarłych, po czym wypełnione zostawić w zakrystii lub biurze parafialnym.

Na cmentarzu przy ul. Wiślanej Msza św. i procesja za zmarłych, w dniu 1 listopada, o godz. 12.00, a na Osowej Górze procesja za zmarłych o godz.15.00.

W poniedziałek, 2 listopada o godz. 19.00, w naszym kościele odbędą się zaduszki muzyczne w wykonaniu bydgoskich artystów. Serdecznie zapraszamy.

Dzisiaj przed kościołem, a 1 listopada przed cmentarzem, ministranci rozprowadzają znicze, z których dochód przeznaczony jest na fundusz ministrancki.

Od 1 listopada wszelkie formalności związane z cmentarzem będą załatwiane w biurze parafialnym.

Więcej na: http://www.antonibydgoszcz.pl/index.php/ogloszenia
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda