Parafia

Opublikowano 13 czerwca 2016 | Autor: Zespół eCzyżkówko

1

Zaproszenie do chóru parafianalnego

Chór św. Grzegorza przy parafii św. Antoniego – Czyżkówko

Serdecznie zapraszamy do chóru parafialnego młodzież, studentów i osoby dorosłe, które chcą swoim śpiewem ubogacić liturgię w naszym kościele i rozwijać swoje zdolności muzyczne. Zaangażowanie się w śpiew podczas liturgii jest jednym z wyrazów troski o naszą wspólnotę parafialną. Do śpiewania w chórze nie jest konieczna znajomość nut, ale zdolności muzyczne i chęć chwalenia Pana Boga przez śpiew. Prosimy rodziców, którzy widzą, że ich dzieci od gimnazjalnego wzwyż mogłyby wspomóc nasz chór parafialny, aby zachęcili je i umożliwili młodym włączenie się w tak ważną dla naszej parafii i osiedla grupę. Po każdej Mszy św. u organisty można uzyskać odpowiednie informacje dotyczące zespołu.

Można też kontaktować się pod adresem mailowym pawlowiczp@gmail.com lub pod nrem tel. 660680853.

Zapraszamy wszystkich na występ chóru podczas odpustu parafialnego 13.06.2016 na Mszy św. o godz. 18.00, oraz podczas festynu osiedlowego 18.06.2016.

Teraz zbliżamy się do wakacyjnej przerwy, ale od września zabieramy się z powrotem do pracy.
One Response to Zaproszenie do chóru parafianalnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda