Reklama

Reklama na portalu eCzyżkówko.pl

Zachęcamy do zamieszczania reklam na portalu osiedla Czyżkówko. W ofercie posiadamy kilka ciekawych propozycji reklamowych. Zapoznaj się z nimi a na pewno znajdziesz coś dla Siebie.


Oferta „Friko”

Za darmo możesz umieścić wpis w Katalogu Firm. Wyślij do nas emaila zawierającego: nazwę firmy, opis branży, dane teleadresowe a my umieścimy te dane w „Katalogu Firm”. kontakt@eczyzkowko.pl


Oferta „Friko Plus”

To rozbudowana wersja oferty „Friko”. Poza danymi Twojej Firmy, możesz umieścić grafikę, przedstawiający choćby logo firmy.

Cena 49 PLN netto, opłata jednorazowa
Wymiary obrazka 60×00 pikseli

Oferta „Ekonomiczna”

Dotyczy banera znajdującego się w sekcji Reklamy. Jest to obszar wyświetlający jednocześnie trzy banery reklamowe. Sekcja znajduje się tuż po prawej stronie slajdów z najważniejszymi wydarzeniami.

Cena 49 PLN netto – czas emisji 30 dni
Wymiary banera 290×60 pikseli
Ilość jednoczesnych reklamodawców 2
Częstotliwość zmiany reklamy odświeżenie/zmiana strony

Oferta „Promocja”

Chcesz przedstawić ofertę promocyjną swojej Firmy? Zachęcamy do umieszczenia informacji w dziale „Promocja”. W jednym miejscu będzie można się dowiedzieć jakie oferty promocyjne są dostępne na osiedlu.

Cena 49 PLN netto – czas emisji maksymalnie 7 dni
Wymiary banera 620×350 pikseli
Ilość znaków w artykule 2000

Oferta „Reklama w artykule”

Jest to ciekawa propozycja polegająca na umieszczeniu w wybranym artykule banera reklamowego. Czytelnik natrafia na reklamę podczas czytania wiadomości. Zamawiający ma wpływ na to w jakim artykule z danej dziedziny ma się pojawić baner.

Cena 49 PLN netto – czas emisji 14 dni w jednym artykule
Wymiary banera 620×100 pikseli
Ilość jednoczesnych reklamodawców 1 w artykule

Oferta „Artykuł”

Reklama w postaci artykułu sponsorowanego. Można zamieścić artykuł w formie opisu, lub wywiadu na dowolnie wybrany temat związany z działalnością danej firmy, jej historią, oferowanymi produktami lub usługami. Artykuł może zawierać obrazek. Ta forma reklama będzie prezentowana na stronie głównej obok innych artykułów.

Cena 199 PLN netto – czas emisji 7 dni
Wymiary banera 620×350 pikseli
Ilość jednoczesnych reklamodawców 2 na stronie głównej
Ilość znaków w artykule 5000

Opcja „Artykuł Plus”

Opcja dla oferty „Artykuł” pozwalająca na wyświetlenie obrazka reklamowego w slajdach na głównej stronie.

Cena 299 PLN netto
Ilość jednoczesnych reklamodawców 1

Informacje uzupełniające

Do każdej reklamy można ustawić linkowanie do strony Klienta.

Ceny nie zawierają kreacji (wykonania) reklamy. Na życzenie Klienta możemy wykonać opracowanie graficzne. Cena za przygotowanie reklamy ustalana jest indywidualnie z Klientem.

Współpraca z Klientem realizowana jest w oparciu o „Zasady ogólne – regulamin przyjmowania reklam i ogłoszeń do serwisu eCzyżkówko.pl”


Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda