Wystawa malarstwa “ociepkowego” Danuty Pierzchalskiej

15 maja 2017 roku odbyły się zajęcia dla seniorów poświęcone twórczości Teofila Ociepki, połączone z wystawą prac Danuty Pierzchalskiej -malarki, czytelniczki biblioteki na Czyżkówku. Pani Danusia króciutko przedstawiła sylwetkę Ociepki oraz opowiedziała o swoich inspiracjach malarskich, warsztacie pracy i planach na przyszłość. To nie pierwsza wystawa jej prac w naszej placówce. W poprzednich latach była to wystawa obrazów, których tematem była martwa natura i pejzaże. W przyszłym roku planowana jest wystawa poświęcona portretom kobiet.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda