Wspomnienie o Powstaniu Warszawskim

8 sierpnia odbyło się spotkanie dla seniorów. Początkowo miało to być tylko towarzyskie spotkanie przy dobrej kawie i ciasteczku. W zeszłym tygodniu obchodziliśmy kolejną rocznicę Powstania Warszawskiego, dlatego zupełnie naturalnym było, aby tej rocznicy poświęcić chwilę uwagi i zadumy. Pani Kornelia przypomniała nam sylwetkę Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, recytując najbardziej znane wiersze poety, który zginął w pierwszych dniach powstania. Panie obecne na spotkaniu opowiadały o rodzinnych historiach związanych z powstaniem i drugą wojną.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda