Koty i koteczki

25 lutego 2016 roku odbyły się zajęcia dla przedszkolaków z okazji Światowego Dnia Kota. Dzieci z przedszkola “Iguś” wysłuchały informacji i ciekawostek o kotach, tych małych, domowych pupilach i dużych drapieżnikach z rodziny kotów. Maluchy odgadywały tytuły bajek, w których bohaterami są koty, wysłuchały wierszyka I. Bechlerowej pt.”Jak kotek zwierzęta mlekiem częstował”. Obejrzały również książeczki o kotach dostępne w bibliotece. Z wielkim zaangażowaniem zwijały motki wełny, która jak wiadomo jest ulubioną zabawką wszystkich mruczków.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda