Jasełka w bibliotece

16 stycznia 2017 roku odbyło się wspólne spotkanie przedszkolaków i seniorów. Dzieci z przedszkola “Ekolaki” wystąpiły z pięknie przygotowanymi jasełkami. Opiekunkami dzieci były Panie Ela Pipowska i Małgosia Górska, które bardzo starannie i z wielkim zaangażowaniem przygotowały długi i trudny program. Za kilka dni obchodzić będziemy święto wszystkich Babć i Dziadków. W  związku z tym dzieci sprawiły obecnym na spotkaniu seniorkom, miłą niespodziankę. Pięknie zaśpiewały i recytowały okolicznościowe piosenki i wierszyki. Każdej z pań wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i kolorowe serduszka. W zamian za to zostały obdarowane górą słodyczy. Kiedy dzieci opuściły już bibliotekę, panie kontynuowały spotkanie, które było poświęcone księdzu Janowi Twardowskiemu w związku z 10 rocznicą jego śmierci.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda