Dzień Bezpiecznego Internetu

23 lutego 2015 roku odbyły się zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Dzieci poznały “sieciakowe” zasady bezpieczeństwa dotyczące internetu , obejrzały film pt.”Mój przyjaciel Necio przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym. Strona www.necio.pl bardzo spodobała się maluchom,. Zawiera ona mnóstwo informacji za temat internetu, kilkanaście gier, piosenki, informacje dla rodziców i dla nauczycieli. Zajęcia bardzo się wszystkim podobały a dzieci wyraziły wielką ochotę, aby w domu dokładniej zapoznać się z podaną stroną.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda