Straż Miejska

Opublikowano 5 sierpnia 2014 | Autor: Karol Szostak

0

Wakacje na bydgoskich placach zabaw

18-29.08.2013  w godzinach 15.00 – 18.00 przy  ZS nr 16 ul. Koronowska 74 (MDK nr 6 – Orlik)

Straż Miejska i Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji Terapii Uzależnień i Profilaktyki organizują wakacje na bydgoskich placach zabaw. Zapewniamy aktywne wykorzystanie wolnego czasu dzieciom, które na część lub całe wakacje zostają w Bydgoszczy. Nie trzeba się zapisywać, każdy kto pojawi się na placu zabaw skorzysta z atrakcji. Z zabawy będzie można korzystać przez całe wakacje.

Wakacje to ulubiony okres w kalendarzach dzieci, dbamy o to aby wykorzystały go jak najlepiej, mając na uwadze główną ideę akcji- BEZPIECZEŃSTWO DZIECI. Na placach gwarantowane są niespodzianki i ogromna ilość humoru. Dużo przyjemności czeka na miłośników rywalizacji.

Strażnicy Miejscy oraz pracownicy BORP-y, najmłodszym Bydgoszczanom, organizują aktywny wypoczynek połączony z działaniami profilaktycznymi oraz zapewnieniem bezpieczeństwa. Specjalna grupa animatorów odwiedza każde z bydgoskich osiedli. Poprzez zabawę promowane jestb bezpieczeństwo oraz zdrowy styl życia.
Projekt Wakacji na Bydgoskich Placach Zabaw będzie realizowany do 30.08.2013r.

Wiecej informacji: http://www.borpa.bydgoszcz.pl/ oraz  http://www.strazmiejska.bydgoszcz.pl/

źródło: http://www.strazmiejska.bydgoszcz.pl/


O autorzeDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda