Informator

Opublikowano 23 lipca 2015 | Autor: Zespół eCzyżkówko

0

Rower BRA na Grunwaldzkiej

W sierpniu rowerzyści będą mogli korzystać z pierwszej komercyjnej stacji Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego. Do systemu BRA dołączy firma Atos.

Atos, międzynarodowy lider w branży usług cyfrowych, w wyniku współpracy z władzami Bydgoszczy i firmą BikeU zdecydował się na budowę kolejnej stacji Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego. Kolejna stacja roweru aglomeracyjnego będzie zlokalizowana na ulicy Grunwaldzkiej, czyli w bezpośrednim sąsiedztwie Biznes Parku, gdzie mieści się bydgoska siedziba Atos.

Przypominamy, że także w sierpniu tego roku, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami miasta, bydgoszczanie będą mogli skorzystać z 40 dodatkowych rowerów zlokalizowanych w czterech nowych stacjach: Wyszyńskiego/Powstańców Wielkopolskich, Powstańców Warszawy/Powstania Listopadowego, Bocianowo/Pomorska (Plac Kościuszki), Glinki/Białogardzka. Aktualnie bydgoszczanie mogą wypożyczać rowery na 31 stacjach, w sierpniu liczba ta zwiększy się do 36. W 2017 roku planowanie jest rozszerzenie systemu BRA o kolejne stacje.

Warto wiedzieć:
Łączna liczba wypożyczeń Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego od momentu rozpoczęcie funkcjonowania systemu, czyli od pierwszego dnia kwietnia, to ponad 300 tysięcy.

Źródło: http://www.bydgoszcz.pl/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda