Stalowy Anioł dla Pani Hanny Szczęśniak

Najważniejszą nagrodę za działalność społeczną Zarządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego z rąk Marszałka Województwa Pana Piotra Całbeckiego otrzymała 20 listopada 2014 r. w Toruniu mieszkanka Czyżkówka , Hanna Szczęśniak – pracownik Zespołu Szkół nr 16 w Bydgoszczy przy ul. Koronowskiej 74.
Nagroda „Stalowy Anioł” przyznawana jest dla osób wyróżniających się w działalności społecznej i w uznaniu zasług w rozwiązywaniu problemów społecznych oraz propagowaniu innowacyjnych form pracy w dziedzinie i pomocy społecznej. Nagrodę tą otrzymują osoby szczególnie zaangażowane w pracę na rzecz innych oraz bezinteresowną pomoc osobom potrzebującym.
Hanna Szczęśniak przez 12 lat pracowała społecznie na rzecz dzieci i młodzieży w Radzie Rodziców przy Zespole Szkół nr 16 w Bydgoszczy, a od 17 lat działa na rzecz społeczności naszej dzielnicy w Radzie Osiedla Czyżówko w Bydgoszczy pełniąc od wielu lat funkcję sekretarza. Wcześniej działała również na rzecz dzieci chorych na cukrzycę z naszego województwa i ich rodzin w Kole Przyjaciół Dzieci Chorych na Cukrzycę przy TPD w Bydgoszczy.

Artykuł na http://torun.gazeta.pl/

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA


O autorzeDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda