Rada osiedla

Opublikowano 16 maja 2015 | Autor: Hanna Szczęśniak

0

1029 zebranych podpisów!!! – BRA

Szanowni Państwo!

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim za zaangażowanie podczas zbierania podpisów popierających inicjatywę mieszkańców Czyżkówka w sprawie budowy dodatkowej stacji BRA i usytuowania jej w naszej dzielnicy.

Do 14 maja br. pod petycją do Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego  zebraliśmy ogółem 1029 podpisów ! Wiemy, że tych podpisów jest więcej ale nie dotarły do nas na czas !

Dokumenty zostały złożone 15 maja 2015r. w Kancelarii Prezydenta, jak również przekazane do wiadomości Przewodniczącego Rady Miasta i Radnych Miasta Okręgu Wyborczego nr 1.

Prosimy: Pytajcie Państwo swoich radnych miasta o postęp sprawy i o ich poparcie. Mówcie, przypominajcie im o potrzebach Czyżkówka!

W związku z dużym zainteresowaniem dobrze było by, aby Władze Miasta rozbudowały system miejskiego transportu rowerowego o osiedla północno-zachodnie w taki sposób, by połączyć okoliczne dzielnice Czyżkówko – Opławiec – Janowo – Smukałę – Piaski – Jachcice – Okole – Flisy – Prądy – Osową Górę.

Edward Sell, Hanna Szczęśniak

ro_20150516_brapodpisy_02ro_20150516_brapodpisy_03


O autorze

Zastępca przewodniczącej Rady Osiedla Czyżkówko w BydgoszczyDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda