Informator

Opublikowano 21 listopada 2016 | Autor: Zespół eCzyżkówko

0

Kolejna tragedia na ul. Byszewskiej

Strażacy walczyli z ogniem przy ulicy Byszewskiej 54 w Bydgoszczy. Podczas akcji odnaleźli zwłoki kobiety.

Dyżurny strażaków zgłoszenie o pożarze otrzymał po godz. 18.00. Według wstępnych informacji palił się pokój na parterze domku jednorodzinnego przy ulicy Byszewskiej 54 w Bydgoszczy. 

W trakcie gaszenia pożaru, strażacy znaleźli ciało 85-letniej kobiety. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety. Trwa ustalanie przyczyn tej tragedii.

Przypomnijmy, miesiąc temu również na ul Byszewskiej doszło do wybuchu gazu. W tragedii ucierpiała 3-osobowa rodzina. Pod gruzami zniszczonego budynku znalazła się rodzina: rodzice Ola i Daniel i ich 7-letnia córeczka Amelka. Cała trójka trafiła do szpitali: pan Daniel i Amelka do centrum leczenia oparzeń w Gryficach, pani Ola do szpitala w Poznaniu. Niestety, najciężej poparzonego pana Daniela lekarzom nie udało się uratować. Zmarł 19 października. 

Źródło: http://www.pomorska.pl/wiadomosci/bydgoszcz/a/kolejna-tragedia-na-ul-byszewskiej-w-bydgoszczy-zwloki-kobiety-w-domku-jednorodzinnym,11479532/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda