Z głębokim żalem przekazujemy wiadomość…
Z przykrością przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego serdecznego Kolegi Stanisława Knapa, byłego członka Rady Osiedla Czyżkówko w Bydgoszczy.

Żonie, Dzieciom i wszystkim Bliskim Zmarłego składamy szczere wyrazy współczucia.
Stasiu, zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
Koleżanki i Koledzy z Rady Osiedla Czyżkówko.
Pogrzeb odbędzie się 30.05.2026r. (sobota) na cmentarzu w Osówcu.
Uroczystości pogrzebowe:
9:30 różaniec, a następnie o 10:00 msza w kościele pod wezwaniem świętego Antoniego z Padwy w Bydgoszczy, ul. Głucha 15 (Czyżkówko).
Po mszy nastąpi odprowadzenie do grobu na cmentarzu w Osówcu.

