Informator

Opublikowano 5 lipca 2018 | Autor: Zespół eCzyżkówko

0

Wąż boa uciekł właścicielowi na Czyżkówku!!!

W Bydgoszczy policjanci wciąż szukają węża boa dusiciela, który w ubiegłym tygodniu uciekł właścicielowi. Sprawdzają też, czy zwierzę było zarejestrowane. Informacja o zaginięciu węża pojawiła się w piątek na Facebooku. Jak wynikało z wpisu na portalu, gad w nocy z czwartku na piątek postanowił opuścić terrarium i uciekł z jednego z domów na Czyżkówku przy ulicy Charzykowskiej. “Jest to boa dusiciel 11-letnia samica . Jakimś cudem otworzyła przesuwną szybę od terrarium i uciekła na podwórko sąsiada przez uchylone okno. Jeśli ktoś zobaczy dwumetrowego gada, to proszę o pilny kontakt przez Facebooka oraz proszę się Jej nie bać. Jest łagodnym wężem. I to nie jest żart proszę potraktować sprawę poważnie” – taka informacja pojawiła się w piątek na facebookowej grupie Bydgoszczanie.

Zgłoszenie o zaginięciu gada policja otrzymała natomiast nie od właściciela, ale od Bydgoskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego. – Od tego czasu szukamy zwierzęcia – informuje kom. Przemysław Słomski z biura prasowego KWP w Bydgoszczy. – Przeszukujemy miejsca, w których wąż mógłby przebywać. Na razie bez skutku. Jeszcze we wtorek ponownie przeszukaliśmy z właścicielem mieszkanie, ale tam również nie było węża. Jak informuje kom. Przemysław Słomski, policja wszczęła również postępowanie w sprawie niezachowania ostrożności w opiece nad zwierzęciem. – Sprawdzamy też, czy wąż był zarejestrowany – dodaje kom. Przemysław Słomski.

Źródło: http://www.expressbydgoski.pl/bydgoszcz/a/w-bydgoszczy-nadal-nie-znaleziono-weza-boa-dusiciela-ktory-uciekl-wlascicielowi,13312506/

Materiał nadesłany przez Panią Magdę. Dziękujemy.

Artykuł na Wyborcza.pl: http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,23632941,boa-dusiciel-pelza-po-czyzkowku-tylko-nie-wiadomo-gdzie.html
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda