Informator

Opublikowano 13 lipca 2015 | Autor: Zespół eCzyżkówko

0

To już rok istnienia portalu!!!

Szanowni Czytelnicy,

To już rok istnienia portalu. Strona eCzyżkówko.pl wystartowała w maju 2014 roku. Chcielibyśmy podziękować oraz pochwalić się rozwojem. Czas na podsumowanie.

aktualnosci_20150127_statystyka_01

Jak widać z wykresu strona cieszy się coraz większym zaufaniem i popularnością. Mamy nadzieję, że taka tendencję utrzymamy.

Jednocześnie staramy się rozwijać i dbać o to aby pojawiające się wiadomości na portalu były dla Państwa interesujące.

Uruchomiliśmy stronę na facebook’u http://www.facebook.com/eczyzkowko oraz forum dyskusyjne http://forum.eczyzkowko.pl/ (które na razie nie cieszy się zbytnią popularnością, mamy jednak nadzieję, że się to zmieni  )

Nawiązaliśmy kontakt i współpracę z:

– Panią Dyrektor Zespołu Szkół numer 16 Grażyną Lewandowską;
– Księdzem proboszczem Januszem Konyszem z parafii św. Antoniego z Padwy;
– Radą Osiedla Czyżkówka;
– Panią Marleną Wieczorek z biblioteki filia numer 17
– Panią Anią Wierzbicką dyrektor przedszkola „Iguś”
– Dyrektorem Centrum Medycznego „Zachód”
– gabinetem weterynaryjnym „Łąkowa”

Chcielibyśmy szczególnie podziękować osobą bez których strona nie funkcjonowała by tak prężnie jak funkcjonuje do tej pory.
Bardzo dziękujemy:

Pani Grażynie Lewandowskiej, dyrektor ZS nr 16, która nam zaufała i informuje nas o najważniejszy wydarzeniach szkoły i jednocześnie wspiera stronę w jej rozwoju;

Księdzu proboszczowi Januszowi Komyszowi za współpracę oraz dostrzeżenie drogi dotarcia do szerszego grona Parafian z ważnymi informacjami poprzez nasz portal

Pani Monice Grzegorczyk za wspaniałe fotografie, bez których portal nie był by tak kolorowy oraz kreatywny wkład w tworzenie portalu.

Radzie Osiedla w szczególności Panu Edwardowi Sellowi za zaufanie i Pani Hannie Szcześniak za dostarczanie cennych informacji i wkład jaki niesie w działalność społeczna osiedla

Pani Marlenie Wieczorek za bieżące wiadomości z biblioteki i organizację ciekawych zajęć zarówno dla tych młodszych jak i starszych

….oraz pozostałym osobą których tu nie wymieniliśmy a przyczyniły się do rozwoju portalu.

Dziękujemy przede wszystkim Tobie Drogi Czytelniku bez którego portal by się nie rozwijał i nie osiągnął takiej popularności, bo przecież ten portal tworzymy dla Ciebie.

Dziękujemy.

Zapraszamy do odwiedzin naszego portalu oraz współpracy w jego rozwoju. Zachęcamy do czynnego udziału w tworzeniu, nadsyłaniu informacji, dzieleniu się pomysłami. Motywem przewodnim portalu jest aby był tworzony dla Was ale również przez Was.

Zespół portalu eCzyzkowko.pl

 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda