Rada osiedla

Opublikowano 22 lutego 2016 | Autor: Hanna Szczęśniak

0

Zielona ławeczka

Zapraszamy Mieszkańców do udziału w projekcie!

„Zielona ławeczka” to ogólnopolski projekt grantowy, w którym grupy mieszkańców mogą ubiegać się o wsparcie na działania upiększające otaczającą ich okolicę. Beneficjenci konkursu otrzymają m.in. zieloną ławkę do ustawienia w odnowionym miejscu.

Projekt adresowany jest do mieszkańców otwartych osiedli (zarządzanych przez spółdzielnie i wspólnoty) w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców. Dzięki grantowi mają szansę odmienić otaczającą ich dom okolicę, a zaniedbane skwery zamienić w mini ogrody czy zielone zakątki. Przyznany grant można przeznaczyć na zakup sadzonek, podłoża i innych elementów aranżacji ogrodu.

O grant mogą ubiegać się grupy sąsiedzkie, liczące minimum pięć osób. Aby wziąć udział w konkursie, należy do 15 kwietnia zarejestrować swoją grupę, a do 30 kwietnia przesłać projekt do organizatora konkursu, którym jest Fundacja Banku Ochrony Środowiska. Pula grantów wynosi 40 tys. zł.

Szczegóły:

http://zielonalaweczka.pl/index.php?m=ho


O autorze

Zastępca przewodniczącej Rady Osiedla Czyżkówko w Bydgoszczy



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda