Rada osiedla

Opublikowano 25 listopada 2019 | Autor: Hanna Szczęśniak

1

List od mieszkanki

List od Pani Danuty:

“Mam propozycję dla Rady Osiedla ,aby udała się na spacer  od ulicy Wiejskiej ,chodnikiem prawą stroną przy ulicy Chełmżyńskiej przez mini rondo obok wyspy gałęzi ,które leżą od lata ,dalej prawą stroną przy ulicy Rzepeckiego do ulicy Nad Torem ,widok jest tak piękny ,że naprawdę chce się żyć !!!! i nie widzę powodu do świętowania w 2020 roku.”

Odpowiedź Rady Osiedla:

Szanowna Pani,

Niestety musimy przyznać Pani rację w kwestii zaśmiecania przez mieszkańców, naszych sąsiadów, trasy prowadzącej z Polo wzdłuż ulic Rzepeckiego i Chełmżyńskiej.

Osobiście interweniowałam kilka razy w tej sprawie. Miasto uprzątnęło wtedy ten teren w ramach interwencji. Planowo teren jest porządkowany raz w roku.Aby złagodzić nieprzyjemne doznania pragniemy Panią serdecznie zaprosić 1 grudnia br. na godz. 16.00 na koncert przy kawie orkiestry mandolinowej Campanella z Cekcyna pod kierunkiem Anny, Magdaleny i Adama Filipskich, który odbędzie się na małej sali gimnastycznej w Zespole Szkół nr 16 przy ul. Koronowskiej 74.

Z naszej strony ponownie będziemy interweniować w poruszonej przez Panią sprawie.

Pozdrawiam,
Hanna Szczęśniak
Zastępca przewodniczącego
Rady Osiedla Czyżkówko w Bydgoszczy


O autorze

Zastępca przewodniczącej Rady Osiedla Czyżkówko w BydgoszczyOne Response to List od mieszkanki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda