Rada osiedla

Opublikowano 6 grudnia 2016 | Autor: Zespół eCzyżkówko

0

Jaki projekt BBO wygrał?

W dniu 5 grudnia br. w ratuszu odbyło się posiedzenie Zespołu ds. weryfikacji projektów zgłoszonych w ramach programu „ Bydgoski Budżet Obywatelski”. Na powyższe posiedzenie zaproszeni zostali przedstawiciele Rady Osiedla Czyżkówko, aby uczestniczyć w losowaniu pierwszego miejsca, spośród dwóch projektów które uzyskały po 271 głosów – każdy.

W wyniku losowania pierwsze miejsce otrzymał: Projekt pt. Wymiana i modernizacja nawierzchni chodnika po nieparzystej stronie ulicy Wiejskiej, oraz likwidacja barier komunikacyjnych od ulicy Łanowej do Deszczowej na kwotę 170 000,- zł.

Drugie miejsce pozostało dla: Projektu pt. Droga do szkoły – budowa chodnika po stronie nieparzystej przy ulicy Karolewskiej od ulicy Nad Torem do Siedleckiej oraz od Siedleckiej do Byszewskiej na kwotę 80 000,- zł.

Jednakże, wraz z oszczędnościami z lat poprzednich do dyspozycji Czyżkówka znajduje się kwota 242 338,- zł. Istnieje zatem możliwość realizacji obydwu projektów.

Przewodniczący RO Edward Sell
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda