Rada osiedla

Opublikowano 29 maja 2018 | Autor: Hanna Szczęśniak

2

Basen za zajęcie I-go miejsca w “Białym Misiu”


O autorze

Hanna Szczęśniak

Sekretarz Rady Osiedla Czyżówko w Bydgoszczy2 Responses to Basen za zajęcie I-go miejsca w “Białym Misiu”

 1. Anna says:

  To przykre co pisze p. zastępca prezydenta. Mieszkańcy Czyżkówka od wielu lat czekają na basen. Uczniowie owszem korzystają z lekcji na basenie “Sardynka” ale rodzice muszą płacić za ich dojazd . To nie jest w porządku , że kolejny basen powstaje w Fordonie. Czyżkówko i ościenne osiedla ciągle są traktowane po macoszemu. Bydgoskie dzieci nie są traktowane równo.
  Basen to nie jedyny aspekt dyskryminacji mieszkańców. Podobnie jest z “Rowerem Miejskim”.
  Dzieci są zachęcane przez p. Bruskiego do przyjeżdżania rowerem do szkoły, Tylko zapomniał p. prezydent, że przez 8 lat na Czyżkówku powstała jedna droga rowerowa , a wiele ulic jest bez chodników i stałej nawierzchni. Strach puszczać dzieci !!!
  Jak widać nawet zwycięstwa uczniów nie mają znaczenia.
  A Ilość mieszkańców również nie zachęca do współpracy, bo Fordon ma ich znacznie więcej.

  • Rafał says:

   No z tymi opłatami za dojazd na basen to trochę niefortunne jest. Czy dziecko chore, czy zdrowe, płacić trzeba za autobus. W ogóle dojazd na basen i powrót w zimę to też tak trochę kiepsko. W Fordonie są 3 baseny. Oczywiście nie możemy być ignorantami, Fordon jest dużo większy niż Czyżkówko i być może te 3 baseny są potrzebne tam. Kwestią sporną jest czy potrzebny jest tam 4. basen? Co do tej propozycji, żeby zbudować mały basen przy szkole SP16 to średnio mi się podoba. Wolałbym, żeby od razu powstał duży basen dla dorosłych, żeby to się jakoś samo finansowało poprzez bilety i karnety a nie żeby trzeba było do tego dopłacać z kasy miasta. W sumie dobrze jakby to był taki basen jak Ikar w Fordonie. Jest tam normalna dorosła niecka, druga mniejsza dla dzieci z całkiem fajną zjeżdżalnią ( co prawda nie jest to aquapark’owa zjeżdżalnia, ale zawsze coś ) oraz sauna wynajmowana na godziny indywidualnie. Dodatkowo odbywają się tam zajęcia w wodzie ( aqua aerobic ), także coś dla każdego a ceny za basen nie są wysokie. Nie wiem, czy to się zwraca, trzeba by było sprawdzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top ↑
 • Reklamy

  reklama290x60_02
  reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
 • Kontakt24

  Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

 • Film

 • Pogoda