Informator

Opublikowano 22 lipca 2021 | Autor: Hanna Szczęśniak

0

Jest już lista zgłoszonych projektów BBO. Jednym z nich jest odnowienie budynku Biblioteki Osiedlowej na Czyżkówku. Projekt osiedlowy nr 443

https://www.bdgbo.pl/2021/05/lista2021.html

Zgłoszone projekty będą teraz sprawdzane przez Zespół ds. weryfikacji projektów. To zespół złożony z pracowników Urzędu Miasta Bydgoszczy oraz miejskich jednostek, który sprawdzą poprawność wniosku pod względem formalnej możliwości realizacji projektu. Członkowie Zespołu sprawdzają m.in. czy projekt może zostać zrealizowany na wskazanym przez wnioskodawcę terenie (jeśli nie ma takiej możliwości, zespół wskazuje inny teren, na którym możliwa jest realizacja zadania), czy jest zgodny z obowiązującymi zapisami miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego (to plany wskazujące jakie inwestycje mogą powstać na danym terenie) oraz oszacują kwotę niezbędną do wykonania zadania. W pracach Zespołu uczestniczą tez przedstawiciele Rad Osiedla i członkowie Rady ds. Partycypacji Społecznej.

Zgłoszone przez mieszkańców projekty mogą zostać już teraz ocenione również przez samych bydgoszczan. Do 15 października czekamy na opinie w ramach weryfikacji obywatelskiej. Weryfikacja obywatelska prowadzona jest za pomocą formularza na stronie bbo.

Weryfikacja obywatelska trwa od 16.07.2021 do 15.10.2021


O autorze

Zastępca przewodniczącej Rady Osiedla Czyżkówko w BydgoszczyDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda