Wiersze dla Krzysia

2 lutego 2017 roku odbyły się zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków poświęcone A. A. Milne’owi, autorowi niezwykle popularnych książeczek dla dzieci -“Kubuś Puchatek” i “Chatka Puchatka”. Na dzisiejszych zajęciach dzieci wysłuchały mniej znanych wierszyków z tomu pt. “Wiersze dla Krzysia”. Wierszyki autor napisał dla swojego synka, stąd wziął się tytuł książeczki. Są one niezwykle zabawne, łatwo wpadające w ucho i pewnie dlatego bardzo spodobały się dzieciom. Na zakończenie zajęć maluchy pięknie pokolorowały wodne malowanki, które następnie zabrały do przedszkola.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda