Tydzień z Internetem

30 marca 2017 roku odbyły się zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków w ramach obchodzonego w dniach 27 marca-2 kwietnia Tygodnia z Internetem. Dzieci poznały pojęcia związane z globalną siecią a także ogólne zasady bezpieczeństwa w sieci. Była też chwila na relaks, dzieci wysłuchały piosenek dostępnych na stronie www.necio.pl i spróbowały swoich sił w grach przeznaczonych specjalnie dla przedszkolaków. Aby praktycznie przekonać się, czym jest Internet, wspólnie zbudowały sieć z kłębka wełny, obrazując w ten sposób działanie Internetu.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda