Tydzień Bibliotek

10 maja 2017 roku odbyły się zajęcia dla przedszkolaków zorganizowane w ramach obchodzonego w dniach od 8-12.05 Tygodnia Bibliotek. Tym razem gościliśmy dzieci z przedszkola “Iguś”. Nasze zajęcia rozpoczęły się bardzo miłym akcentem. 8 maja obchodziliśmy Dzień Bibliotekarza i z tego powodu dzieci przygotowały dla biblioteki niespodziankę. Podarowały piękne, nowe bajeczki dla najmłodszych czytelników oraz okolicznościową laurkę. Serdecznie dziękujemy. Następnie dzieci zapoznały się z ofertą nowych książek dla dzieci dostępnych w bibliotece i wykonały zakładki-pajacyki do książek.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda