Światowy Dzień Pluszowego Misia

23 listopada odbyły się zajęcia dla przedszkolaków z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia. Jeden z pluszaków znajdujących się w bibliotece ma ok.35 lat i został niedawno podarowany przez czytelniczkę, za co bardzo dziękujemy. Dzieci wysłuchały opowieści o prezydencie USA, od którego imienia pochodzi nazwa misia Teddy Bear a którym dziś w języku angielskim określa się wszystkie pluszowe misie. Maluchy zapoznały się z “misiowymi książeczkami” dostępnymi w bibliotece, wysłuchały opowiadania M. Kownackiej pt.”Stary, zielony miś”i wierszyków o misiach. Przeprowadziliśmy także mini konkurs przyrodniczy ze znajomości  niedźwiedzich zwyczajów.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda