Przeboje przedszkolaka

25 stycznia odbyły się zajęcia dla dzieci z przedszkola “Ekolaki”. Kończą się ferie zimowe a wciąż trwa karnawał, dlatego też tanecznym krokiem kończymy dwa tygodnie zajęć w bibliotece. Dzieci wysłuchały fragmentów książki Michała Rusinka pt.”Mały Chopin” i zapoznały się z ciekawostkami z życia wielkiego kompozytora. Następnie prezentowały swoje zdolności wokalne, śpiewając solo lub w duecie ulubione piosenki. Na koniec spotkania wspólnie bawiliśmy się przy dźwiękach piosenek dobrze znanych wszystkim dzieciom a zamieszczonych na płycie “Śpiewnik dla przedszkolaków”.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda