Pierwsza wizyta w bibliotece

5 października 2015 roku bibliotekę odwiedziły dzieci z przedszkola “Iguś”. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w bibliotece i widok tak wielu książek zgromadzonych w jednym miejscu zrobił na dzieciach duże wrażenie. Przedszkolaki zapoznały się z regulaminem biblioteki, dowiedziały się jakich formalności trzeba dopełnić, aby zostać nowym czytelnikiem. W związku obchodzonym właśnie Tygodniem Zwierząt zapoznały się z książkami o zwierzętach dostępnymi w bibliotece. Szczególnie podobały się książki , dzięki którym można posłuchać głosów zwierząt i podziwiać ich postaci w technice 3D. Przedszkolaki odpowiadały również na pytania z cyklu “Zgadnij, jakie to zwierzę ?”i wysłuchały opowiadania pt. “Dumny mały paw”.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda