O czym rozmawiają telefony ?

21 lipca odbyły się zajęcia edukacyjno-plastyczne dla dzieci z przedszkola “Ekolaki”. Zajęcia w całości były poświęcone telefonom, urządzeniom bez których dziś nie wyobrażamy sobie życia codziennego. Dzieci zapoznały się pokrótce z historią telefonu, dowiedziały się kto był jego twórcą i w którym roku został zaprezentowany pierwszy telefon. Obserwowały też zmiany wyglądu telefonu na przestrzeni lat, poznały historię pierwszych telefonów komórkowych i możliwości nowoczesnych smartfonów. Dzieci wysłuchały również wierszyków pt.”Gadatliwe żabki” i “Smartfon”. Podczas zabawy plastycznej puściły wodze fantazji i zaprojektowały swój osobisty telefon.      


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda