Niezapomniane piosenki Agnieszki Osieckiej

17 października 2016 roku odbyło się spotkanie dla seniorów poświęcone Agnieszce Osieckiej, poetce i autorce tekstów w 80 rocznicę urodzin.Takie tytuły piosenek jak “Małgośka”, “Niech żyje bal”, “Okularnicy” czy “Nie żałuję” znane są chyba wszystkim i zachwycają się nimi kolejne pokolenia Polaków. Osiecka napisała prawie dwa tysiące utworów śpiewanych przez największe gwiazdy polskiej estrady. Życie prywatne miała bardzo skomplikowane, zakochiwała się bardzo często, jednak te miłości szybko się kończyły. W takich trudnych momentach powstawały jej najpiękniejsze utwory.
Panie obecne na spotkaniu ze wzruszeniem i nutką sentymentu wysłuchały kilkunastu najpiękniejszych piosenek Agnieszki Osieckiej.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda