Mikołajki w bibliotece

7 grudnia 2015 roku odbyło się mikołajkowe spotkanie dla dzieci z przedszkola “Iguś”. Dzieci wysłuchały opowiadania A.Galicy pt.”Komu potrzebne jest Boże Narodzenie”, wierszyków o Świętym Mikołaju oraz odpowiadały na pytania dotyczące mikołajkowych zwyczajów. Wspólnie napisaliśmy list do Mikołaja, prosząc go o swoje wymarzone prezenty. Przedszkolaki przyniosły również prezent dla biblioteki w postaci książeczek dla najmłodszych dzieci oraz piękną kartkę ze świątecznymi życzeniami. Serdecznie dziękujemy dzieciom, Pani Dyrektor przedszkola oraz paniom wychowawczyniom.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda