Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

 

18 kwietnia 2016 roku odbyły się zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków z okazji przypadającego właśnie dziś Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków. Dzieci zapoznały się z hasłem , co to są zabytki i dlaczego należy o nie dbać. Poznały najważniejsze zabytki Bydgoszczy i Polski. Dowiedziały się, co to jest Lista Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO i jakie polskie zabytki znajdują się na niej. Dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały albumy dostępne w bibliotece a prezentujące różnorodność zabytków całego świata.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda