Międzynarodowy Dzień Dinozaura

Dnia 26 lutego 2014 roku odbyły się zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków z okazji przypadającego dziś Międzynarodowego Dnia Dinozaura. Dzieci rozwiązywały quiz z pytaniami dotyczącymi tych prehistorycznych gadów ( okazało się , że nawet trudne nazwy dinozaurów nie sprawiły dzieciom większych kłopotów).Wysłuchały również krótkiego opowiadania pt. “Dinozaury i Piotruś”. Na koniec spotkania z wielkim zainteresowaniem obejrzeli książki na temat dinozaurów dostępne w naszej bibliotece. Szczególnie podobała się najnowsza książka pt.”Groźne dinozaury”, która zawiera trójwymiarowe ilustracje panoramiczne i towarzyszące im niesamowite głosy dinozaurów.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda