Mama, mutter, maminka…

25 maja odbyły się zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków pt. “Mama, mutter, maminka, czyli jak obchodzi się Dzień Matki na świecie”. Dzieci dowiedziały się o sposobach obchodów tego dnia w różnych krajach.Wysłuchały kilku wierszyków o mamie oraz nauczyły się jak brzmi słowo “mama” w innych językach. Przedstawiły również repertuar, który przygotowały na jutrzejsze święto. Były to wiersze o mamie oraz przedstawienie o kaczuszce w języku angielskim. Dzieci obiecały solennie , że będą bardzo grzeczne i postarają się aby wszystkie mamy poczuły w tym szczególnym dniu, że są kochane i najlepsze na świecie.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda