Biblioteka

Opublikowano 16 września 2014 | Autor: Marlena Wieczorek

0

Lista zakazanych książek

15 września 2014 roku odbyły się zajęcia dla seniorów z okazji przypadającego w dniach od 30 września-6 października Tygodnia Zakazanych Książek. Jest to nie tylko akcja wymierzona przeciw cenzurze ( obyczajowej, politycznej i religijnej) ale to także inicjatywa ,która ma zachęcić do czytania i interesowania się historią literatury. Obecne na spotkaniu panie były bardzo zdziwione tym, że wiele książek dziś niewzbudzających szczególnych emocji , w przeszłości z różnych powodów trafiały na listę książek zakazanych w wielu krajach świata.

 

Tags:


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda