Książka jest dobra na wszystko

26 kwietnia odbyły się zajęcia dla przedszkolaków z okazji przypadającego 23 kwietnia Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Była to pierwsza wizyta dzieci z nowego przedszkola powstałego przy Parafii pw. św. Antoniego z Padwy. Maluchy dowiedziały się, co należy zrobić aby zostać nowym czytelnikiem biblioteki. Obejrzały również książki dla dzieci dostępne w bibliotece. Pani Agata założyła konto swojemu 3-letniemu synkowi, który skorzystał z akcji “Z Książką na Start” i otrzymał w prezencie książkę “Pierwsze wiersze dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda