Grzyby polskich lasów

26 września 2016 roku odbyły się zajęcia edukacyjne dla dzieci z przedszkola “Ekolaki”. Spotkanie w całości poświęcono grzybom, które dwa dni temu miały swoje święto. Większość dzieci doskonale znała nazwy grzybów, tych jadalnych, jak i trujących. Prawie wszystkie dzieci miały już za sobą pierwsze grzybobranie, mniej lub bardziej udane, w których uczestniczyli ze swoimi opiekunami. Przedszkolaki wysłuchały kilku wierszyków o grzybach, obejrzały atlasy grzybów dostępnych w bibliotece. Na koniec pokolorowały obrazki przedstawiające te smaczne “dary lasu”.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda