Dzień seniora w bibliotece

 17 listopada 2014 roku odbyło się spotkanie dla czytelniczek biblioteki w związku z przypadającym 20 listopada Ogólnopolskim Dniem Seniora. Panie obecne na spotkaniu z wielkim zainteresowaniem obejrzały prezentację multimedialną poświęconą  Marii Rodziewiczówny. Właśnie obchodzimy 70 rocznicę śmierci i 150 rocznicę urodzin tej bardzo kiedyś popularnej autorki. Prezentacja przypomniała paniom bogatą spuściznę literacką Rodziewiczówny i  zapoznała z ciekawą biografią autorki. Po prezentacji uczestniczki spotkania spędziły miłe chwile przy kawie i słodkich wypiekach, świętując Dzień Seniora.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda