Dzień Przyjaciela

6 czerwca odbyły się zajęcia dla przedszkolaków z okazji przypadającego 9 czerwca Dnia Przyjaciela. Dzieci wysłuchały kilku wierszyków o przyjaźni, opowiadały o swoich przyjaciołach i poznały przysłowia na ten temat. Zapoznały się również z Dekalogiem Przyjaźni a na zakończenie spotkania przykleiły na Drzewku Przyjaźni czerwone serduszka ze swoim imieniem.

7 czerwca odbyły się kolejne zajęcia dla przedszkolaków z okazji Dnia Przyjaciela. Dziś gościliśmy dzieci z przedszkola “Ekolaki”. Była to pierwsza wizyta 4-latków w naszej placówce.

 


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda