Dzień Pluszowego Misia

24 listopada odbyły się zajęcia dla przedszkolaków z okazji przypadającego jutro, czyli 25 listopada Światowego Dnia Pluszowego Misia. Wszelkie misie i misiaczki są ulubionymi zabawkami dzieci na całym świecie od wielu już lat. Podczas zajęć maluchy poznały historię tego święta, obejrzały książki o misiach dostępne w bibliotece. Odpowiadały na pytania związane ze zwyczajami misiów a także wysłuchały opowiadania M. Kownackiej pt.”Stary, zielony miś”. Na koniec spotkania pięknie pokolorowały obrazki przedstawiające bajkowe misie.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda