“Czekolada jest dobra na wszystko”

11 kwietnia 2016 roku odbyło się spotkanie dla seniorów poświęcone czekoladzie. Ten ulubiony przez wszystkich smakołyk obchodzi swoje święto 12 kwietnia. Panie obecne na spotkaniu delektowały się różnymi rodzajami czekolady. Była to czekolada gorzka, mleczna, czekolada z różnymi dodatkami, cukierki i ciastka czekoladowe a także czekolada do picia.
Panie zgodnie stwierdziły, że prawdziwa jest większość sentencji na temat czekolady. Szczególnie podobały się dwie: “Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiadomo na co się trafi”( pochodzi ona z filmu pt.”Forrest Gump”), oraz “Czekolada jest tańsza niż psychoterapia i nie musisz umawiać się na wizytę”.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda