Biblioteka- super miejsce dla każdego, dla przedszkolaka i dla czytelnika dużego

12 maja odbyło się spotkanie dla przedszkolaków zorganizowane w ramach obchodzonego właśnie Tygodnia Bibliotek a przebiegającego pod hasłem “Biblioteka inspiruje”. Był to dzień, w którym dzieci robiły to, na co miały ochotę. Czytaliśmy wesołe wierszyki oraz fragmenty książki I. Michty pt.”Krówka czy krówka .Ukryte znaczenia czyli zabawy słowami”. Wykonywaliśmy również magiczne rysunki przy użyciu woskowych świec. Dzieci wymieniły w podpunktach powody, dla których lubią przychodzić do biblioteki. Okazuje się, że w bibliotece nie musi być nudno a to, że dzieci lubią przychodzić tu na różnorodne zajęcia napawa nadzieją, że w przyszłości z małego przedszkolaka wyrośnie dorosły czytelnik.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda