Biblioteka na Czyżkówku uznana za “Najbardziej przyjazną bibliotekę”

Biblioteka na Czyżkówku wygrała plebiscyt “Zaczytani” przeprowadzony przez “Express Bydgoski” na najbardziej przyjazną bibliotekę. Plebiscyt trwał przez cały sierpień. Najpierw czytelnicy zgłaszali kandydatury swoich ulubionych bibliotek i księgarń, później na nie oddawali swoje głosy wysyłając SMS-y. Na pierwszych trzech miejscach znalazły się filie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej. Jak można było przeczytać w sobotnim wydaniu dziennika z dnia 17 września Za najbardziej przyjazną nasi Czytelnicy uznali filię nr 17 przy ulicy Łanowej 2 na Czyżkówku (22,3 proc. oddanych głosów). W plebiscycie wzięło udział 57 księgarń i bibliotek. Biblioteka na Czyżkówku jest filią niedużą, na niedużym ale prężnie rozwijającym się osiedlu. Jej zaletą i siłą jest, jak podkreślają czytelnicy, jej kameralność, indywidualne podejście do każdego odwiedzającego placówkę i niemal rodzinna atmosfera.
Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim czytelnikom biblioteki i jej sympatykom za oddane głosy i serdecznie zaprosić do biblioteki po kolejną ciekawą lekturę.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda