Biblioteka czy komputer ? – wybieram bibliotekę

8 maja 2015 odbyły się zajęcia dla przedszkolaków zorganizowane w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek. Właśnie dziś obchodzimy Dzień Bibliotek i Bibliotekarza. Dzieci podzieliły sie swoimi spostrzeżeniami na temat bibliotek i komputerów, wybierając jednogłośnie (co cieszy niezmiernie !) bibliotekę. Przyniosły ze sobą własnoręcznie wykonaną laurkę z życzeniami, słodkości…

Zapoznały się z plakatem promującym tegoroczne obchody Tygodnia Bibliotek i wysłuchały kilku wierszyków o bibliotekach Było to bardzo miłe, świąteczne przedpołudnie.

Korzystając z okazji chciałabym w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim przedszkolakom, paniom wychowawczyniom i dyrekcji ( z przedszkola “Iguś” i “Ekolaki”) za miłą i serdeczną współpracę, życząc sobie i nam wszystkim kolejnych lat tak owocnej współpracy.

Dziękuję bardzo


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda