Biblioteka

Opublikowano 17 czerwca 2016 | Autor: Marlena Wieczorek

0

1000 przeczytanych książek

Nasza stała czytelniczka podczas kolejnych odwiedzin w bibliotece, poprosiła o dobrą i interesującą książkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ zawsze służymy radą i pomocą w doborze lektury. Tym razem miała to być książka wyjątkowa. Wybór padł na powieść M. Lunde pt. “Historia pszczół”. Kiedy zapytałam, czy dziś jest jakiś szczególny dzień, otrzymałam odpowiedź twierdzącą. Okazało się, że pani Danka skrupulatnie zapisuje przeczytane książki. Taką ewidencje prowadzi od roku 2000, kiedy biblioteka przeniosła się z ulicy Koronowskiej na obecne miejsce. Po dokonanych obliczeniach okazało się, że Pani Danka czyta miesięcznie ponad 5 książek. Jest to bardzo dobry wynik, szczególnie jeśli dane o stanie czytelnictwa w Polsce mocno odbiegają od wyników naszej czytelniczki. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do biblioteki po ciekawą lekturę.


O autorze

bibliotekarka od zawsze, z powołania i z zamiłowania. Kierowniczka filii nr F17 dla dorosłych i dla dzieci na bydgoskim Czyżkówku. Staram się, aby biblioteka była miejscem integrującym mieszkańców dzielnicy, miejscem gdzie można spotkać się z innymi i do którego chce się chętnie zaglądać.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda