Informator Opublikowano 4 grudnia 2024 | Autor: Zespół eCzyżkówko 0 <b>GRUDZIEŃ 2024R. – W ZESPOLE SZKÓŁ NR 16 PRZY ULICY KORONOWSKIEJ 74 ZBIERAMY ELEKTROŚMIECI! </b> O autorze Zespół eCzyżkówko Podobne artykuły 35-lecie powstania rad osiedli → Z głębokim żalem przekazujemy wiadomość… → ul. Łanowa 2 → Po sprzątaniu Czyżkówka i lasu – „Zamień worek na krzaczorek” 2026. → Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedziTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * Adres e-mail * Witryna internetowa Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy. Δ