Informator

Opublikowano 3 grudnia 2014 | Autor: Karol Szostak

0

Andrzej Kaczmarek nowym bydgoskim radnym

Andrzej Kaczmarek zasiądzie w bydgoskiej Radzie Miasta. To efekt rezygnacji z mandatu radnego złożonej przez Grażynę Ciemniak, aktualnie piastującej urząd zastępcy prezydenta miasta, co wyklucza możliwość łączenia tych dwóch funkcji.
W miejsce Grażyny Ciemniak do składu Rady Miasta wejść może pierwsza osoba z listy PO, która w wyborach samorządowych nie zdobyła w tym okręgu mandatu ale uzyskała najlepszy wynik. Warunki te spełnia 66-letni Andrzej Kaczmarek – były, wieloletni dyrektor Zespołu Szkół nr 16 na bydgoskim Czyżkówku.

Niewykluczone też, że Grażyna Ciemniak zostanie posłem. W ławach sejmowych mogłaby zastąpić Jarosława Katulskiego, który został wybrany radnym sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego. Grażyna Ciemniak jeszcze decyzji nie podjęła – jak powiedziała PR PiK – czeka aż oficjalne wyniki wyborów zostaną opublikowane w Dzienniku Ustaw. Jeśli nie zdecyduje się na mandat poselski, kolejna w kolejce do niego jest Aleksandra Nowakowska – nauczycielka ze Żnina, która w ostatnią niedzielę przegrała drugą turę wyborów burmistrza.

Źródło: http://www.radiopik.pl/2,23665,andrzej-kaczmarek-nowym-bydgoskim-radnym


O autorzeDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑
  • Reklamy

    reklama_290x60_weterynarz_01.jpg
  • Kontakt24

    Jeżeli zauważyłeś coś z czym chciałbyś podzielić się z czytelnikami i dotyczy to osiedla Czyżkówko lub mieszkańców, prosimy o wysłanie e-maila na adres kontakt@eczyzkowko.pl.

  • Film

  • Pogoda